sklep z lustrami, lustra z oświetleniem led, lustra w ramach, ledowe bezpieczne lutra łazienkowe, lustra w ramach do przedpokoju sklep z lustrami, zamówienia B2B spectum.pl page.tpl.php wer 8cze 18:32
Lustra
Meble i kafle
Projekty indywidualne

Wyróżnienie w konkursie - "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

20.10.2018

Firma Dubiel Vitrum zajęła trzecie miejsce w Małopolsce, w konkursie - "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej", w kategorii pracodawców zatrudniających ponad 250 osób.

W tym roku odbyła  się XXV edycja ogólnopolskiego konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy. Konkurs przeznaczony jest dla pracodawców organizujących pracę w sposób zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony zdrowia swoich pracowników. Firma Dubiel Vitrum już po raz drugi uczestniczyła w tej inicjatywie zajmując trzecie miejsce w Małopolsce w kategorii pracodawców zatrudniających ponad 250 osób. 17 października 2018 r  w trakcie uroczystej gali krakowskiego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Dworku Białoprądnickim w Krakowie przedstawiciele zakładu odebrali pamiątkową statuetkę oraz dyplom.

Aktualności

31.05.2021
Lustra.pl to nowa strona na której prezentujemy informacje o produktach na bieżąco synchronizowane...
19.03.2020
Szanowni Klienci, informujemy, że pomimo zaistniałej sytuacji związanej z koronawirusem SARS-CoV-2...
20.10.2018
Firma Dubiel Vitrum zajęła trzecie miejsce w Małopolsce, w konkursie - "Pracodawca - organizator...
Polityka prywatności